Τμήμα Κτιριακών Εγκαταστάσεων, Ξενοδοχειακού Εξοπλισμού και Περιβάλλοντος χώρου (τεχνικό)

Προϊστάμενος : Σωτήριος Παρασκευάς

Τηλ. Επικοινωνίας: 210 5832519

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το Τμήμα Κτιριακών Εγκαταστάσεων, Ξενοδοχειακού Εξοπλισμού και Περιβάλλοντος χώρου:

• Συντάσσει μελέτες για την εκτέλεση έργων που αφορούν τις κτιριακές εγκαταστάσεις αλλά και τον περιβάλλοντα χώρο του Νοσοκομείου, επιβλέπει την υλοποίηση των έργων, σύμφωνα με τις εκάστοτε ισχύουσες διατάξεις και έχει την ευθύνη για την παραλαβή τους.
  • Επιμελείται τη συντήρηση και τΙς επισκευές όλων των κτιριακών εγκαταστάσεων του νοσοκομείου, καθώς και κάθε μορφής ξενοδοχειακού τύπου εξοπλισμού.
  • Επιμελείται τη συντήρηση και τον εξωραϊσμό του περιβάλλοντος χώρου είτε αυτός αφορά περιοχές με φύτευση είτε χώρους στάθμευσης.
  • Διατηρεί πλήρες αρχείο κλειδιών