Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού για την Συντήρηση και Τεχνική υποστήριξη των συστημάτων πυρανίχνευσης κατάσβεσης ανίχνευσης εκρηκτικών αερίων και συντήρησης πυροσβεστήρων

Δημοσιεύτηκε στις Δευτέρα 3 Ιουλίου 2017

Ημερομηνία Έναρξης: 04/07/2017

Ημερομηνία Λήξης: 19/07/2017

Συνοπτικό Διαγωνισμό για την ετήσια Συντήρηση και Τεχνική υποστήριξη των συστημάτων πυρανίχνευσης κατάσβεσης ανίχνευσης εκρηκτικών αερίων και συντήρηση πυροσβεστήρων του Νοσοκομείου (CPV : 50413200-5) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφερότερη από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής, προϋπολογισμού δαπάνης 27.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.
Η δαπάνη θα βαρύνει τις πιστώσεις του τακτικού προϋπολογισμού του Νοσοκομείου ΚΑΕ 0879.

Διακύρηξη

ΕΝΤΥΠΟ ΤΕΥΔ