Πρόσκληση για διαβούλευση τεχνικών προδιαγραφών παροχής υπηρεσιών μίσθωσης αδειοδοτημένων ασθενοφόρων για την εξυπηρέτηση διακομιδών ασθενών του Νοσοκομείου για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού έως 115.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ

Δημοσιεύτηκε στις Τετάρτη 19 Ιουλίου 2023

Ημερομηνία Έναρξης : 19/7/2023

Ημερομηνία Λήξης : 3/8/2023

Πρόσκληση για διαβούλευση τεχνικών προδιαγραφών στο ΕΣΗΔΗΣ με τίτλο: Παροχή υπηρεσιών μίσθωσης αδειοδοτημένων ασθενοφόρων για την εξυπηρέτηση διακομιδών ασθενών του Νοσοκομείου για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού έως 115.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ, με δικαίωμα προαίρεσης 20.000€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και δικαίωμα μονομερούς παράτασης σε περίπτωση μη εξάντλησης του ως άνω ποσού και της προαίρεσης εντός του έτους, και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά μόνο βάσει τιμής.

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ